Vinum Galeria Bozen

Reštaurácia Vinum Galeria Bozen v Pezinku, ľudovo nazývaná aj u Matyšáka, sa nachádza v historiskom centre tohto vinárskeho mestečka. Reštaurácia s bohatou tradíciou, ktorá bola pôvodne vinohradníckym domom, získala po komplexnej rekonštrukcií moderný charakter a zároveň si zanechala historickú atmosféru, ktorú podtrhávajú aj obrazy starého Pezinka.

Reštaurácia sa orientuje najmä na slovenskú kuchyňu v modernom poňatí, v rámci čoho sa nebráni ani inšpiráciam zo zahraničia. K znamenitej kvalite jedál prispieva aj domáca produkcia mäsa a mäsových výrobkov a tiež zelenina z vlastnej eko produkcie. Atmosféru, kuchyňu a celkový dojem dotvára aj príjemný a stabilný personál.

Kapacita 130 miest ponúka priestor pre takmer všetky druhy spoločenských podujatí. Jej súčasťou je aj tanečný parket s rozlohou 60 metrov štvorcových a najmodernejšia audiovizuálna technika.

Všetkým milovníkom znamenitého vína a jedinečného jedla sú určené tématické degustácie pod názvom PRESTIGE Wine Club. S mesačnou pravidelnosťou (po predchádzajúcej rezervácií) sa tu stretávajú hostia a firemní partneri na degustačných večeroch.

  • kapacita reštaurácie 130 miest
  • letná terasa 24 miest
  • archívna pivnica určená na ochutnávky
  • vinotéka

Otváracie hodiny

Pondelok – Štvrtok: 10:00 – 22:00

Piatok – Nedeľa: 10:00 – 23:00